Prisijunkite prie mūsų
FACEBOOK

Namo fasadai įrengti mūsų dailylentėmis nepraranda savo gerųjų savybių visą naudojimosi laiką

Siekiame, kad visi mūsų klientai būtų patenkinti savo pirkiniu, todėl esame atsirinkę tik tas apdailos dailylentes, kurios atitinka mūsų kokybinius reikalavimus ir užtikrina, jog namo fasadai bus įrengti tinkamai. Įrengti fasadai bus ilgaamžiški, tvirti, stabilūs, o minimali ir lengva dailylenčių priežiūra nesukels papildomų rūpesčių, fasadai yra itin lengvai prižiūrimi. Mūsų rekomendacija yra tokia, jog namo fasadai turėtų būti įrengti šiomis keturių rūšių apdailos dailylentėmis.

geriausių medžio savybių ir plastiko (PVC dailylentės) patvarumo turinčios apdailos dailylentės - Twinson

itin kokybiškos, stipriai suspaustų medžio drožlių dailylentės - Werzalit

tikro medžio imitacijos plastikinės (PVC dailylentės) - Deceuninck E-Face

įprastos plastikinės (PVC dailylentės) - Boryszew Siding

Namo fasadas išliks toks pats kaip ir įrengimo dieną


Savybės


Estetiška

Turime palangių, kurios savo estetika įtiks net išrankiausiam pirkėjui. Priderinsime bet kokiam interjerui.

Ilgaamžiška

Turime fasado dailylenčių, kurios ne tik gerai atrodo, bet ir "tarnauja" ilgai nepakeisdamos savo išvaizdos.

Paprasta

Visas montavimas apgalvotas iki smulkmenų. Montuojama paprastai ir susideda gražiai iki smulkmenų.

Fasado dailylentės atsparios aplinkos poveikiuiGeriausios medžio savybės


Twinson fasado dailylentėms gaminti naudojama unikali gamybos technologija - medžio dulkės sumaišytos su plastiko (PVC) granulėmis. "Elgiasi" kaip medis, laiko kaip plastikas.

Nereikalauja priežiūros


Mūsų parduodamos fasadų dailylentės impregnuojamos gamykloje, jų nereikės impregnuoti, perdažyti ar renovuoti (priešingai nei medines, plytines ar tinkuotas sienas)

Naudosite kol nusibos


Fasadą naudosite tol, kol nusibos, o visą naudojimo laiką lauko fasado lentos atrodys kaip naujos, kaip ir pirmąją fasado sumontavimo dieną: nepažeistos drėgmės, vabzdžių, lietaus ar laiko.

Užtikriname tinkamą sumontavimą


Rekomenduojame patikimas įmones, kurių specializacija fasadų įrengimas. Net jei tai atliks ir Jūsų žmonės, mes patys atvyksime ir prižiūrėsime kaip vyksta fasado montavimas, jei reikia, pakoreguosime, parekomenduosime, kaip tinkamiau sumontuoti fasadą.

Turime įvairių spalvų ir raštų


Kiekviena iš mūsų turimų fasado apdailos dailylenčių rūšių skiriasi savo sudėtimi, forma, spalvų pasirinkimu ir derėjimu prie eksterjero. Mūsų salone rasite 116 spalvų, įvairių raštų fasado dailylenčių pasirinkimą. Taip pat turime gausų priedų (kampų, jungimų, detalių tarpusavio sujungimų) pasirinkimą.

Apgalvota iki smulkmenų


Prie kiekvieno fasado tipų ir spalvų gamos siūlome stilingus ir praktiškus apdailos raštus. Galite sumontuoti vienspalvę, skirtingų spalvų, raštų ar eksterjero dizaino fasadą.

Spalvos ir rūšių skirtumai

Geriausių medžio savybių ir plastiko (PVC dailylentės) patvarumo turinčios apdailos dailylentės - TwinsonTwinson fasado apdailos dailylentės ne tik atrodo, bet ir elgiasi kaip medinės apdailos lentelės - imituoja sušlapimą, nelygaus paviršiaus, simboliškai keičia spalvą, bet neturi blogųjų medžio savybių (puvimo, reikalavimo renovuoti ir k.t.) ir sukuria iki smulkmenų išbaigtą estetinį fasado vaizdą.


Galimi spalvų variantai
  • Saldymedžio ...
  • Durpių ruda
  • Abrikosų rusva
  • Šlapio akmen...
  • Medžio žievė...
  • Riešutų ruda
  • Alyvuogių žalia
  • Migdolų rusva